RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Станете наши приятели
Аря Евърдийн /Let's have a game on the Teddy Picker./ EmptyСъб Май 05, 2012 7:04 am by Axl Saint Claire

» Нещо друго
Аря Евърдийн /Let's have a game on the Teddy Picker./ EmptyПон Фев 20, 2012 2:44 pm by Renata Nightshade

» Издирва се партньор за РП
Аря Евърдийн /Let's have a game on the Teddy Picker./ EmptyНед Фев 19, 2012 9:51 am by Сиана Матияс

» Критики, предложения..вашето мнение
Аря Евърдийн /Let's have a game on the Teddy Picker./ EmptyПет Фев 03, 2012 1:09 pm by Natalie Smith

» Последното, което си копирал
Аря Евърдийн /Let's have a game on the Teddy Picker./ EmptyЧет Фев 02, 2012 7:17 pm by Arya Everdeen

» Сватосване
Аря Евърдийн /Let's have a game on the Teddy Picker./ EmptyЧет Фев 02, 2012 7:05 am by Juliet Evans

» Dear Spam,
Аря Евърдийн /Let's have a game on the Teddy Picker./ EmptyЧет Фев 02, 2012 7:05 am by Juliet Evans

» Въпроси
Аря Евърдийн /Let's have a game on the Teddy Picker./ EmptyСря Фев 01, 2012 5:00 pm by Natalie Smith

» Аря Евърдийн /Let's have a game on the Teddy Picker./
Аря Евърдийн /Let's have a game on the Teddy Picker./ EmptyСря Фев 01, 2012 4:28 pm by Atticus


You are not connected. Please login or register

Аря Евърдийн /Let's have a game on the Teddy Picker./

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Arya Everdeen

Arya Everdeen

Аря Евърдийн /Let's have a game on the Teddy Picker./ Tumblr_lybpq4YZxB1qax3ppo1_500
/Jennifer Lawrence/



Име.
Аря Евърдийн /Let's have a game on the Teddy Picker./ Tumblr_lyn2022Hah1qk8gyxo5_r6_500
Аря Евърдийн. Поне така ме водят по документи.
Години.
23.

Характер.
Аря Евърдийн /Let's have a game on the Teddy Picker./ Tumblr_lymv5p1XIN1rnf6e1o1_500
Едва ли е толкова сложен ако се задържиш известно време. Но това е ключа. Да бъдеш около мен. А аз се изпарявам след като сключим сделка. Не се навъртам около никого, никой не се навърта около мен. Просто е. Познават ме максимум двама човека.
Не съм чак такъв работохолик, но гледам да няма особено дълъг период на почивка. Защото каквото спечеля, свършва докато кажеш "печалба". Не съм известна с контрола си над разходите, няма и да бъда.
Работата ми е проста. Искаш някой да бъде очистен - убивам го. Искаш да открадна нещо - имаш го. Искаш да купиш нещо от мен - готово. Но всичко идва с определена цена, а аз не предлагам услугите си евтино. Държа да кажа, че всичко което правя е качествено и добре свършено. Няма недовършени работи при мен. Просто изрови служебният ми номер отнякъде и набери няколко цифри. Не е трудно.
Когато ми остане някакво време, извън поръчките и като цяло деловата работа, започва активната почивка. Не мога да кажа, че съм особено сдържана в това отношение. Не излизам с "голяма компания", по простата причина, че не познавам чак толкова хора в реалният живот. Обикновено се обаждам на Джоана - пълна дивачка, стане ли въпрос за партита и купони. Всъщност, тя май другаде не ходи. За нея самият живот е голямо шумно заведение. Нямам кой знае какви забележки към нея, стига да продължава да бръщолеви празни приказки, а аз да се правя на неин слушател.
Не спя често. Може да се каже, че съм на минимални количество сън. Не "умея" да спя много, колкото и странно да звучи. Веднъж да се унеса, ще спя най-много 4 часа, а рядко дори 5. Предполага се досега да съм някаква развалина, но май се справям доста добре.
Не се паля много лесно и не бих те убила ако ме ядосаш. Най-вероятно ще изляза от стаята и ще се погрижа по-късно да липсват голяма част от парите в сметката ти. Така действам.
Не говоря толкова много, предпочитам мълчаливата работа и минимум контакти с работодателя. Все пак не сме се събрали да си говорим като осмокласнички, а за услуги.
История.
Аря Евърдийн /Let's have a game on the Teddy Picker./ Tumblr_lyn5994V4a1qavkujo1_500
Историята ми наистина е смешна работа. Вече започнах да я забравям около версиите, които си създадоха околните. Сериозно, измислили са над 100 различни разказа за миналото ми, кой от кой по-абсурдни.
Според един съм избягал затворник от Русия. Била съм женена за мафиот в Италия и се предполага, че в момента върша някакъв обмен на наркотици в Лондон, заедно с цялата му наркобанда.
Друга версия е, че съм сирак, отгледан от стара жена, която собственоръчно съм убила на 16, за да взема наследството й. След това съм започнала собствен бизнес с трева, за да поддържам богатството. В момента се предполага, че имам една от най-добрите реколти трева в държавата.
Според трети съм бивша стриптизьорка, успяла да избяга при пожар. След това съм започнала на чисто, но отново съм се забъркала с "лошата" страна по някаква причина. А защо въобще съм станала стриптизьорка на първо място е пълна мъгла.
Веднъж Джоана ми спомена, как някакъв неин приятел научил, че всъщност имам някаква скрита дъщеря, за която в момента се грижа. Предполага се, че е на около 7 и се казва Елизабет. Родила съм на 16 години. Хората могат да си измислят какво ли не неща относно теб. Но признавам, че понякога въображението им надминава дори моето.
Съмнявам се, че някога ще научат истината, но наистина доста опитват да налучкат поне отделни факти. Така и не улучиха...
Външен вид.
Аря Евърдийн /Let's have a game on the Teddy Picker./ Tumblr_lyn6ncr7RY1r859ubo1_r1_500
Доста хора казват, че съм била "привлекателна". Все още не мога напълно да определя добре, но определено имам някакъв чар.
Имам гъвкаво и сравнително дребно тяло, което наистина помага при някои кражби. Предполагам, че се държи на някои гени от майка ми, която беше доста нисичка. Умея да се провирам на най-невъобразими места, което е доста полезно.
Имам мръсно руса коса, но неведнъж съм я променяла в кестенява или дори леко червеникава. Често я нося пусната, но ако ще изпълнявам нещо я връзвам или я сплитам на плитка, за да не ми се пречка. Рядко я къдря или изправям. Избягвам прическите и специалните грижи по косата си и през повечето време дори не й обръщам внимание.
Очите ми са пълна загадка. В един момент виждаш морскосиньо, а в следващия може да ти се сторят кафяви. Отдавна съм вдигнала ръце от определянето на цвета им. Може би се поддават на светлината, а може би не. Вероятно никога няма да узная.
Умея да се движа безшумно и да оставам незабележима. Част от работата. Все пак не искам да бъда заключена зад решетките... А за да не ме хванат, се изискват умения. И донякъде външният вид. Трябва да мога да се маскирам и да използвам какви ли не способи, за да променям външността си.
Нямам никакви отличителни белези. Нито пък татуировки или пиърсинги. Нямам лунички, нито бенки. Единственият ми белег е от острие, на дясното бедро. Получих го преди няколко години, когато едва навлизах в бизнеса. Отнесох се за момент и... Храс. Имах рана. Не бе кой знае колко дълбока, но достатъчна да ми остави една вертикална черта, дълга малко по-малко от педя, от коляното нагоре.
Нося доста черно. От якето, та чак до очилата. Главно за да се сливам с нощта. През останалото време не нося особено предизвикателни дрехи.

Допълнително.
Аря Евърдийн /Let's have a game on the Teddy Picker./ Tumblr_lym8j7qwTq1qhcxmm
- Пуша.
- Не пия често.
- Имам черна котка на име Катнис.
- Като странични езици владея древногръцки, латински, френски и хинди. Може да се каже, че съм фен на "мъртвите" езици.
Вид.
Аря Евърдийн /Let's have a game on the Teddy Picker./ Tumblr_lylbyoqpho1qba0ea
Мутант, силно развита телепатия; Consulting Criminal.

Atticus

Atticus
Detective
Detective

Одобрена, добре дошла (:

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите