RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Станете наши приятели
Елиана Смит EmptyСъб Май 05, 2012 7:04 am by Axl Saint Claire

» Нещо друго
Елиана Смит EmptyПон Фев 20, 2012 2:44 pm by Renata Nightshade

» Издирва се партньор за РП
Елиана Смит EmptyНед Фев 19, 2012 9:51 am by Сиана Матияс

» Критики, предложения..вашето мнение
Елиана Смит EmptyПет Фев 03, 2012 1:09 pm by Natalie Smith

» Последното, което си копирал
Елиана Смит EmptyЧет Фев 02, 2012 7:17 pm by Arya Everdeen

» Сватосване
Елиана Смит EmptyЧет Фев 02, 2012 7:05 am by Juliet Evans

» Dear Spam,
Елиана Смит EmptyЧет Фев 02, 2012 7:05 am by Juliet Evans

» Въпроси
Елиана Смит EmptyСря Фев 01, 2012 5:00 pm by Natalie Smith

» Аря Евърдийн /Let's have a game on the Teddy Picker./
Елиана Смит EmptyСря Фев 01, 2012 4:28 pm by Atticus


You are not connected. Please login or register

Елиана Смит

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Елиана Смит Empty Елиана Смит Съб Яну 28, 2012 8:34 pm

Елиана Смит

Елиана Смит

Елиана Смит Tumblr_ly7wnpB8fw1r471hpo1_500_large
Mila Kunis

Име:
Елиана Арчибалд Смит
Години:
23
Вид:
Consulting criminal

Външен вид:

Ел има дълга, леко начупена в краищата, кестенява коса. Зелените и' очи изпъкват на леко мургавата и' кожа. Те са подчертани дъгли мигли и красиво изписани вежди. Няма някакви отличителни белези като лунички, бемки или белези по рождение, но има голяма татуировка на гърба, изобразяваща голямо, старо дърво с излитащи птици от него. цък

Характер:
Още от малка Елиана е много хитра и умна. Лесно се измъква от неудобни ситуации, винаги постига целите си като не се спира пред нищо за осъществяването им. Момичето е много амбициозно, знае как да използва чара и красотата си и си служи много добре с тях. Освен това Ел има чувство за хумор, макар че през повечето време е сериозна и студена към другите.

Всичко започна в деня, в който се родих, в семейството, в което се родих и с родителите, които ме отгледаха.
Е, родих се в семейство на крадци и както се казва "Крушата не пада по- далеч от дървото". Станах крадла. На петнайсет вече бях ограбила повече невинни хора, отколкото някой крадци за целия си живот. Омайвах ги с чаровната си, големите си зелени очи и ангелски вид, а после им взимах всичко. Крадях от децата в училище, хората, с които се разминавах по улицата, от магазините, дори и от просяците. Бях толкова добре отгледана, че в мен и до днес няма капка жалост към тези, към които съдбата се е отнесла нечестно.
Две години по- късно родителите ми починаха по най- жалкия и мизерен начин, молейки си някой да опрости греховете им и да им помогне, но уви. Баща ми умря в затвора, а майка ми я порази гадна болест. Аз останах сама, не че не бях свикнала. Напротив. От шест годишна правех всичко сама, бях умно дете и макар че станах крадла винаги съм знаела, че ако поискам мога да бъде и нещо повече от това.
На двадесет вече и лондонската полиция ме познаваше. След един интересен случай с диамантите на една стара дама, на която не и' стояха така добре, както на мен. Бях на косъм да ме хванат. Но се измъкнах. Тогава чух един от полицаите да се разпорежда на другите.
- Внимавайте! Тази жена е много хитра и знае какво прави. Омайва всички с измислени приказки, а после им взима всичко. Не се спира пред нищо... - имаше и още, но не успях да чуя какво беше то. Трябваше да се измъквам. Но все пак бях поласкана от думите на милия сержант.
Сега съм на двадесет и три полицията, а полицията все още ме търси.


П.П.: Сега видях, че има друг потребител с името Еванс, може ли да смените моето на Elliana Smith, за да не се повтарят : )



Последната промяна е направена от Елиана Еванс на Съб Яну 28, 2012 9:24 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

2Елиана Смит Empty Re: Елиана Смит Съб Яну 28, 2012 8:59 pm

Atticus

Atticus
Detective
Detective

Героят ти е твърде къс, ако искаш да е представен единствено чрез историята, трябва да я разшириш и да се постараеш повече. Ако не ти се занимава, добави харакер и външен вид отделно и ще те одобря ;]

3Елиана Смит Empty Re: Елиана Смит Съб Яну 28, 2012 9:25 pm

Елиана Смит

Елиана Смит

Оправих го. Дано така става : )

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите